Headshot Studio

  • Wizerunek
  • Fotografia
  • Packshoty
  • Reklama
  • Portret

Fotografia Biznesowa - Cennik dla klientów indywidualnych

Biorąc pod uwagę Wasze oczekiwania dotyczące profesjonalnych sesji biznesowych, została przygotowana dedykowana oferta dla osób poszukujących zdjęć biznesowych na potrzeby prowadzonej działalności, z potrzebami z zakresu marketingu internetowego lub też działającymi aktywnie w mediach społecznościowych. Jednym słowem chcącym wzmocnić swój profesjonalny wizerunek.

Zapytaj się o termin i umów się na swoją profesjonalną sesję biznesową wysyłając wiadomość

Mini Sesja do CV
Szczegóły
2 zdjęcia z retuszem
Czas trwania do 40 minut
Zdjęcia na 1 jednolitym tle
Wykorzystanie 1 stylizacji
Czas realizacji 7 dni roboczych
Sesja Biznesowa Studio
Szczegóły
6 zdjęć z retuszem
Czas trwania do 2 godzin
Zdjęcia na 1-2 jednolitych tłach
Wykorzystanie do 3 stylizacji
Czas realizacji 7 dni roboczych
Sesja Biznesowa Miejska
Szczegóły
8 zdjęć z retuszem
Czas trwania do 3 godzin
Zdjęcia w przestrzeni miejskiej lub biurowej
Wykorzystanie kilku stylizacji
Czas realizacji 14 dni roboczych
  • Możliwość zorganizowania wizażystki przed sesją zdjęciową
  • W każdej chwili możesz się zdecydować na wybranie dodatkowych ujęć z sesji zdjęciowej, koszt dodatkowego ujęcia to 100 PLN

Fotografia Biznesowa - Oferta dla firm i instytucji

Sesja biznesowa dla pracowników

Profesjonalne zdjęcia portretowe dla pracowników najczęściej są wykonywane w siedzibie firmy, bardzo często wykorzystywane są w stopkach mailowych jako zdjęcia profilowe, do komunikacji między firmowej, ale również nadają się do wykorzystania na stronie www lub przy różnego rodzaju publikacjach prasowych i artykułach. Wspólnie ustalamy najlepszą dla Was kolorystykę, kadrowanie i ilości ujęć.

Zdjęcia reklamowe na potrzeby marketingowe, scenki sytuacyjne

Ta forma sesji zdjęciowej skupia się na zaprezentowaniu pracowników firmy w trakcie wykonywania codziennych, zawodowych obowiązków. Scenki podczas spotkań, ukazujące pozytywną atmosferę i zgrany zespół.

Po dokładną ofertę, zapraszam do kontaktu. Chętnie zapoznam się Waszymi oczekiwaniami, aby doradzić i przekazać Wam moją wizje i pomysły. Tak żeby Wasza sesja biznesowa przyniosła Wam najlepsze możliwe efekty.

W przypadku oferty dla firm, wycena jest bardziej skomplikowana niż dla jednej indywidualnej osoby. Dlatego dobrze porozmawiać o tym czego potrzebujecie, wiadomość, rozmowa telefoniczna lub spotkanie na pewno rozjaśni Wam wiele wątpliwości, a ja będę mógł przygotować dokładną ofertę.

Ta stron obsługuje ciastka. Cookie Policy